Veletrhy

Moderní rybář 2012 - jaro Moderní rybář 2012 - jaro

Vážení rybáři a příznivci mořského rybolovu v Norsku. Děkujeme že jste navštivili náš stánek na veletrhu Moderní rybář na pražském výstavišti v Holešovicích, který byl naším "hlavním stanem", kde jsme vystavovali kompletní nabízený sortiment od firmy ZOOM, včetně jigových hlaviček, šňůr WFT KG STRONG, navijáků a prutů vhodných pro rybolov v Norsku. Před otevřením všichni připraveni - Uwe Onken z Romsdal Fiskeferie, Morten Holen z Atlanterhavsveien Sjostuer, Jana Seit..

Moderní rybář 2012 - podzim Moderní rybář 2012 - podzim

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Moderní rybář který se konal na výstavišti Praha - Holešovice ve dnech 22.-25.11.2012. Věříme že jste zde načerpali dostatek informací které využijete na příští rybolovnou sezonu v Norsku a uspěšně si zachytáte na zakoupené nástrahy od americké firmy ZOOM, které byly v uplynulém roce vyhodnoceny jako nejúčinějši při rybolovu v Norsku. Jsme přesvědčeni, že po konzultaci na techniku vláčení bude Váš rybolo..

For Fishing 2011 For Fishing 2011

Zúčastnili jsme se rybářského festivalu ForFishing 2011. Před otevřením veletrhu .... a po otevření Během veletrhu na náš stánek zavítalo mnoho návštěvníků, kteří projevili o nabízené nástrahy vážný zájem a cca 300 z nich si je také za zvýhodněnou cenu zakoupilo. Očekáváme jejich hodnocení a případné zkušenosti, které zveřejníme na našich stránkách v sekci napsali jste   ..

Magdeburg 2011 Magdeburg 2011

  Magdeburg / 05-06.11.2011.  4400 rybářů návštěvníků, o 10% více oproti předchozímu roku,Velký zájem odborníků i veřejnosti na veletrhu, který se věnoval plně mořskému rybolovu. Veletrh i letos nabídl spoustu nových věcí, tipů a trendů. Zůčastnilo se 78 vystavovatelů z celého Německa, Norska, České republiky a Nizozemska na více než 1300 metrech čtverečních výstavní plochy,  Kromě toho návš..

ForFishing 2013 ForFishing 2013

  Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek na veletrhu ForFishing 2013 který se konal na výstavišti Praha - PVA Letňany ve dnech 24.-27.1.2013. Věříme že jste zde načerpali dostatek informací které využijete na příští rybolovnou sezonu v Norsku a uspěšně si zachytáte na zakoupené nástrahy od americké firmy ZOOM, které byly v uplynulém roce vyhodnoceny jako nejúčinějši při rybolovu v Norsku. Jsme přesvědčeni, že po konzultaci na techniku vláčení bude..

For Fishing 2012 For Fishing 2012

Vážení rybáři a příznivci mořského rybolovu v Norsku. Děkujeme Vám za navštěvu nášeho stáneku na veletrhu v PVA Letnany. Expozici jsme měli společnou s CK Wohanka Group, která nástrahy v sezoně 2011 s úspěchem testovala ve svém kempu na ostrově Smola. Zde se Vám věnoval a poskytoval informace p. Himmel z CK Wohanka Group, který nástrahy ZOOM osobně po značnou část sezony zkoušel. před otevřením veletržních bran jsme připraveni... po otevření....