Ubytování


Hindrum Fjordsenter Hindrum Fjordsenter

Naše rekreační  středisko, Hindrum Fjordsenter, se nachází uprostřed Norska, na severní straně fjordu Trondheim. Je to ideální základna pro mořský rybolov. Máme tři velké domy s vysokým standardem. Dlouhé molo s plovoucím dokem na konci. Filetovací stůl, a mrazáky jsou zde také k diispozici. Pět lodí v přístavu. Kiosek kde Vám můžeme podávat pivo a víno. Hindrum má krásné přírodní scenérie s lesy a horami. Je bohaté na volně žijící zvířata. V malé obci Hindrum jsou čtyři farmy,..

Linesoy - Vågan Linesoy - Vågan

Na idylickém pobřeží ostrova Linesøya v oblasti Trøndelag, v klidném prostředí krásné přírody se nachází rekreační farma Vågan. Farma se skládá z domu a budovy se třemi apartmány. V každém apartmánu se může ubytovat až 8 osob a je plně vybaven.   Dům má čtyři ložnice na 2. patře po dvou oddělených lůžkách, v přízemí plně vybavená kuchyň a sociální zařízení.  Apartmány mají ložnici s manželskou postelí a podkroví s odděleným..

Smola Smola

 EGILovy chaty  ( Stredni Norsko)  Ostrov je přímo omýván Golfským proudem, díky čemuž je zde velký výskyt mnoha druhů ryb. Zobrazit místo Smola na větší mapě namořní mapa Orientační ceny na rok 2013                                    Za chatu č.1,2          Za větší chatu  č. 3-8        Cena za jednu ..

Averoy Averoy

Atlanterhasveien Sjostuer  ( Střední Norsko) Atlanterhavsveien Sjostuer leží u Karvag  na ostrově Averoy – v nejbližším sousedství Atlantické cesty. Rekreační chaty stojí na břehu moře, chráněné ostrovy před nepřízní oceánu. viz Mapa Ostrov Averoy je přímo omýván Golfským proudem, díky čemuž je zde velký výskyt mnoha druhů ryb. Díky své výhodné poloze nabízí středisko více možností rybolovu. Nejen na otevřeném moři, ale i ve fjordu mezi ostrovem a pevninou v hloubkách až..

Smola - Korsholmen Smola - Korsholmen

Na ostrově Korsholmen stojí přes 100 let starý, nově renovovaný dům pro 12 osob.   Původně na ostrově stávala nedaleko továrna na zpracování ryb, v tomto domě byla pošta a obchod a na okolních ostrůvcích vládl čilý ruch. S postupem času a  taky díky modernizaci se ostrovy vybydlely, továrna byla zrušena a zbourana a tak obchod a pošta ztratily svůj smysl. Staré časy připomíná přízemí domu, kde najdete zrušený obchod a poštu. Na ostrově kromě několika divoce žijících ovcí je už..

Hasvåg Fritid Hasvåg Fritid

Vítejte v Hasvåg Fritid, na pobřeží moře v nádherném souostroví oblasti Trøndelag v centrálním Norsku. Ukážeme vám, jak zde s naší rodinou žijeme a rádi,  vás přivítáme v naší nedotčené, divoké a romantické přírodě. Hasvåg Fritid se nachází daleko od turistického shonu, na místě, v jedné z nejkrásnějších přímořských oblastí které, nabízí naše země. Hasvåg je klenot, který je po staletí po celém Norsku známý jako vynikající místo pro rybolov.   ..