Lov polaků - Hitra

   
(4951) Viewed

Jako každý rok, tak i letos jmsme vyjeli na Hitru s rybářskou kanceláří CK Eden.
Bylo super počasí,tak jsme vyrazili směr Froya.S Vláďou jsme začali chytat na modré zoomy a Radek nasadil zoom Watermelon red.

 

Když po čtyřech náhozech měl v lodi 4 polaky,tak jsme přezbrojili a všichni chytali na Watermelon Red. Rybám se to tak líbilo,že za krátkou dobu jsme měli dvě bedny polaků a doršů z toho tři polaky 82-86 cm.

 

Radek měl dnes den a kam to hodil,měl rybu.Objeli jsme ještě pár míst,ale pak nastala doba klidu a opalování. Jak se začala voda opět hýbat, tak polaci začli mít opět chuť na naše nástrahy. Nakonec jsme dostali ještě 11 polaků 82-86 cm.

 

Prostě dnes nádhera. Radek byl králem lovu a také jsme to museli řádně zapít.

 

Po dvou dnech na chatě jsme dnes klonečně opět vyrazili směr Froya. Počasí nám přálo a polaci byli při chuti. Na prvních pár náhozů nám přišli polaci 80+.

 

Zase vše na zoomy Watermelon Red. Polaci brali tak, že chvílemi jsme měli rybu na prutě všichni. Nejvíc to šlo Vláďovi, který přišel, jak to polakům nejvíc chutná. Nakonec jsme měli v lodi 33 polaků do 84 cm, a 11 doršů.

 

Po včerejším krásném rybolovu a kucháním až do noci, jsme dnes opět vyrazili na polaky. Protože se jim moc nechtělo, tak se Vláďa rozhodl nachytat kelery na salát. Našel jsme mu hejno a on tahal jednoho za druhým.My s Radkem jsme raději vláčeli a hned na první nához nám to dva doršové odkousli.

 

Na to se Vláďovi ohnul prut a na peříčka zdolal dorše 97 cm,kterému zachutnal celý keler. Najednou do hejna vrazili polaci a hned jsme dva pod hejnem dostali. Nakonec jsme měli 16 polaků a nějaské dorše. Opravdu není lepší zvuk, než když Vám polak dá ránu do prutu a rozvrčí brzdu...